Успішна історія працевлаштування Тетяни Ларіонової – клієнтки відділу сприяння зайнятості Подільського міськрайонного центру зайнятості, яка втративши роботу, здобула нову професію та отримала перспективну роботу у мегаполісі.

Тетяна має дві вищі освіти та 5 років стажу, а також самостійно виховує маленьку донечку. І не зважаючи на це, вона завжди прагне вдосконалюватися.

«Навчатися завжди цікаво, а за сучасних умов навіть необхідно. Нова професія – можливість розвиватися та конкурувати на ринку праці», – вважає Тетяна.

Поспілкувавшись зі своїм кар`єрним радником та прислухавшись до його порад, Тетяна вирішила пройти навчання в Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» за професією «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Курс навчання в навчальному закладі виявився дуже цікавим, багатогранним та професійним. Прослухавши теоретичний курс Тетяна, як і всі слухачі ЦПТО проходила виробничу практику на підприємстві міста. Її старанність та ініціативність не пройшли повз увагу роботодавця, і по завершенню навчання, Тетяна отримала постійну роботу на посаді бухгалтера в ТОВ “Автомагістраль-Південь”, а разом з цим - можливість подальшого професійного розвитку.