«Як вибрати майбутню професію?» - рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії – справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.

З метою допомоги учням 9-го та 10-го класів Затишанського закладу загальної середньої освіти у вирішення питання вибору професії спеціаліст Захарівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Ірина ГРИГОРЕЦЬКА провела групові профконскультації із застосуванням психологічного тестування. Дане тестування допоможе школярам розібратися у власній особистості, виявити свої плюси і мінуси, що грає важливу роль при виборі професії. Завдяки проходженню профорієнтаційного тестування учні отримують аналіз своїх здібностей і список рекомендованих професій.

Також наприкінці зустрічі присутні були проінформовані про можливість проходження ще й он-лайн тестування, скориставшись «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри» на Інтернет-сторінці Державної служби зайнятості.

Сподіваємося, що інформація, яку отримали старшокласники в ході заходу  допоможе їм зорієнтуватися у складному та різноманітному світі професій, і учням вдасться більш усвідомлено та вдало обрати свій професійний шлях.