Одним із пріорітетних напрямків діяльності для державної служби зайнятості є підтримка підприємництва, сприяння самозайнятості та реалізації підприємницької ініціативи населення. Тому з метою поглиблення знань наших громадян в даному напрямку 18 січня 2022 року в Захарівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості за участі фізичної особи підприємця Щекотиліної Вікторії Віталіївни відбувся інформаційний семінар «Генеруй бізес-ідею та розпочни свій бізнес».

Вікторія Віталіївна відмітила те, що раніше також зверталася по допомогу в пошуку роботи до служби зайнятості. Пройшовши профдіагностичне тестування та отримавши консультації, вирішила втілити в життя свою давню мрію. За сприянням центру зайнятості відкрили власну справу із надання послуг перукарням та салонам краси. На сьогоднішній день підприємець є нашим соціальним партнером та активно співпрацює в напрямку працевлаштування населення району. Вона також  надала корисні поради як досягти успіху, з чого почати. Вікторія Віталіївна наголосила що, перед тим як відкривати власну справу кожен має зазирнути у свій внутрішній світ і відповісти собі на питання: «Що я вмію робити найкраще?». А саме головне поставити собі ціль і впевнено, долаючи труднощі, які з’являться на вашому шляху, йти до неї.

На семінарі були розглянуті такі питання: як віднайти власну ідею бізнесу, з чого почати планування підприємницької діяльності, правила реєстрації бізнесу та оформлення необхідних документів, сучасні інструменти менеджменту та маркетингу. Спеціаліст Захарівської районної філії Ірина Григорецька звернула увагу безробітних на можливість отримати необхідні знання на курсах цільового призначення «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу» на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ». Також спеціаліст проінформувала присутніх про Порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Учасники заходу активно задавали цікавлячи їх питання щодо особливостей ведення малого бізнесу.  Заходи такого формату додають віри кожному в те, що все можливо і не потрібно боятися реалізовувати свою мрію.