В рамках  проведення декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» 22 вересня 2021 року 24 учні 8-А та 8-Д класів Овідіопольського ЗЗСО імені Т.Шевченка відвідали 7-й загін 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити свою уяву про небезпечну роботу рятувальника, про способи гасіння пожеж, рятування людей, тварин та майна; побачити на власні очі механізм і будову та устаткування гаража з пожежними автомобілями.

Капітан СЦЗ Шквар К.П. розповів дітям, як їх загін реагує на сигнал тривоги та як від їх швидкого реагування і злагодження дій залежить життя людей. Прапорщик СЦЗ Карпенко В.В. продемонстрував роботу засобів для гасіння пожежі, після чого всі бажаючі на практиці засвоювали пожежний рукав.

Школярі в превеликому захопленні ставили безліч запитань рятувальникам, фотографувалися поруч з технікою та на практиці .

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника-рятувальника. Ця екскурсія дала знання учням щодо безпеки життєдіяльності та правил дій у разі виникнення пожежі.

Дякуємо співробітникам 7-ого загону 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області за захоплюючий та пізнавальний захід!