Фахівці Ренійської районної філії продовжують роботу по направленню безробітних на навчання в Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. І звісно, підтримують тісний зв’язок з особами, які вже навчаються на курсах.

Так, до фахівців філії звернувся по допомогу  Роман Чусовлянов. Юнак  закінчив  школу і шукав підходящу роботу. Кваліфікована допомога фахівців допомогла зрозуміти – аби працювати та отримувати гідну зарплатню потрібна професія, яка буде завжди затребувана. Роман обрав для себе професію електрогазозварника.

У серпні він  розпочав своє навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Через деякий час фахівці філії поспілкувавшись з Романом отримали лише позитивні відгуки про умови навчання. Хлопець розповів, що у центрі  створені усі умови для навчання та відпочинку: на території розміщений і  навчальний корпус з адміністрацією центру, навчальними аудиторіями та майстернями, і гуртожиток для проживання слухачів курсів. Умови чудові: кімнати готельного типу,  належні меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, Інтернет, ванна кімната. В підвалі гуртожитку - пральня з машинами-автоматами для самостійного прання; є прасувальна кімната. У навчальному корпусі діє тренажерний зал.
Роман впевнений, що отримані знання  та навички дадуть йому змогу стати успішним та  займатись улюбленою справою після закінчення навчання.