Служба зайнятості – унікальна система допомоги в самореалізації. Ми допомагаємо визначитись із своїми побажаннями, шукаємо вам роботу, навчаємо вас, проводимо тренінги та семінари, навички з яких стануть в нагоді не тільки в професійному, але й в повсякденному житті. Вам залишається тільки обрати послугу, яка буде корисною саме для вас.

13 січня 2022 року фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Валентина Касаткіна-Белікчі, з метою формування в учнівської молоді реального погляду на вибір майбутнього, мотивації до вибору актуальних професій на ринку праці, провела профорієнтаційні заходи для учнів 11-го класу Старокозацького ЗЗСО в Старокозацькій об’єднаній територіальній громаді.

Сьогоднішні школярі вже не дуже цікавляться такими професіями, як  водій автотранспортних засобів, сестра медична, електрогазозварник. У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина старих професій зникає, багато виникає нових. На початку 2000-х ми не чули таких слів, як хедхантерменеджер соціальних мереж, СЕО-оптимізатор тощо. Але слід відмітити, що ці професії не набувають достатньої актуальності. І великої потреби в таких спеціалістах, поки що, немає.

Саме тому особливу увагу спеціаліст ЦЗ приділила актуальності робітничих професій, обговорили також актуальні професії на місцевому ринку праці і бачення учнів себе через 6 років.

А потім спеціаліст ЦЗ провела психологічне тестування для перевірки збігів учнівського вибору майбутньої професії з результатами тестування.