Вибір професії є важливим, відповідальним і часто непростим кроком у житті кожної людини. Він впливає не тільки на рівень матеріальних доходів, а й багато в чому задає спосіб життя, закладає на перспективу задоволеність людини собою і своєю долею.

В рамках декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» 28 – 29 вересня фахівці Арцизької районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели 2 профорієнтаційні уроки (семінари) для учнівської молоді. Мета заходів сформувати у старшокласників відповідальне ставлення до планування професійної кар’єри за допомогою основних правил вибору професії.

Під час заходів школярі ознайомилися з актуальними професіями на ринку праці, з особливостями професійного самовизначення в сучасних умовах, розширили значення та умови правильного вибору професії, а також отримали інформацію про послуги служби зайнятості для учнівської молоді. В діалозі зі  старшокласниками фахівці філії приділилизначну увагу обговоренню помилок, які найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору.

Наприкінці заходу майбутні випускники дізнались про можливості проходження профорієнтаційного тестування на сайті Державної  служби зайнятості Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єрита платформі «Моя професія: консультаційна мережа».