29 листопада 2019 року в Любашівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості до дня інвалідів, був проведений круглий стіл для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Захід був організовано для безробітних, які мають групу інвалідності та перебувають на обліку з метою пошуку роботи. На захід також була запрошена заступник начальника управління соціального захисту населення Любашівської райдержадміністрації - Ірина Заміхановська.

Директор Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Михайло Панченко ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності центру зайнятості відносно інвалідів, із законодавчою базою, на основі якої здійснюється ця діяльність. Присутні дізналися про те, що центр зайнятості тісно взаємодіє з місцевими органами соціального захисту населення з метою здобуття інформації про інвалідів, які мають потребу в працевлаштуванні, веде облік робочих місць підприємств, на які можуть бути працевлаштовані інваліди.

Особлива увага була приділена інформації про роботу центру зайнятості з надання інвалідам соціальних послуг, до яких відносяться: надання консультацій з питань працевлаштування, оплати праці, трудового законодавства, організація навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, сприяння в працевлаштуванні, пошук відповідної роботи з урахуванням освіти, кваліфікації, що є у інваліда та відповідно до рекомендацій медико-соціальній експертній комісії, викладеними в індивідуальній програмі реабілітації. На заході було звернено увагу присутніх на те, що необхідну інформацію особи з обмеженими фізичними можливостями можуть отримати також в спеціально організованому для них куточку, який містить буклети з інформацією про законодавчі документи, що забезпечують соціальний захист інвалідів. Для тих, хто бажає вчитися, є перелік професій і спеціальностей, інформація про реабілітаційні центри та умови навчання в них.

Також була надана інформація про пільги, якими інваліди можуть користуватися, а саме про можливість пройти санаторно-курортне лікування або отримати грошову компенсацію, оформити матеріальну допомогу, користуватися пільгами, здійснюючи міжміський проїзд.