Корисною для роботодавців стала традиція проведення семінарів-тренінгів в Ізмаїльському центрі зайнятості із залученням представників-соціальних партнерів. Адже, сучасне законодавство та електронні новації дуже часто є невід’ємною частиною роботи декількох державних органів одночасно.

Так, запорукою профілактики виникнення страхових випадків, які заважають населенню своєчасно та в повному обсязі отримати послуги служби зайнятості, є коректна робота кадрових та бухгалтерських служб роботодавців.

3 лютого 2022року участь у заході взяла Ірина Владінова – головний спеціаліст відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб Ізмаїльського відділу обслуговування громадян № 7 (Сервісний центр ГУ ПФУ в Одеській області).

Представники роботодавців з перших рук дізналися про типові помилки в своїх електронних звітах, шляхи їх виправлення. Численними були запитання до фахівця про електронні трудові книжки та електронні листи непрацездатності.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Інга Дудник зосередила увагу присутніх на окремих деталях звітів роботодавців, які найчастіше потрапляють до помилок під час верифікації даних. Також розповіла про останні зміни до Класифікатора професій та Закону України «Про рекламу».

Присутні визнали вичерпним, актуальним та корисним перелік напрямків короткотермінової цільової підготовки, який пропонує наразі Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.