З метою захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працюючого населення, співробітники Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості систематично проводять роз’яснювальну роботу з вивільнювальними працівниками. Так, 13 лютого 2020 року у приміщенні некомерційного підприємства «Шкірно-венерологічний диспансер» відбувся інформаційний семінар для 15 працівників. 

Директор центру зайнятості Ніна Принц ознайомила учасників семінару із послугами, що надає Державна служба зайнятості, її електронними сервісами, умовами виплати допомоги по безробіттю, у тому числі її одноразової виплати для організації безробітними підприємницької діяльності.  

Начальник відділу організації працевлаштування Наталія Кавалєрова розповіла про перелік документів, потрібних для реєстрації безробітних, актуальні вакансії та пояснила за якими критеріями здійснюється підбір підходящої роботи.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних  Анастасія Земляна звернула увагу присутніх на можливість отримати нову професію актуальну на ринку праці або ж підтвердити свою кваліфікацію в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Також ознайомила з умовами отримання ваучера для оплати власного навчання для громадян старше 45 років. 

Семінар відбувся в  формі активного діалогу, в ході якого розібрали багато питань. Крім того присутні отримали роздатковий матеріал з переліком послуг служби зайнятості.