15 лютого 2015 року спеціалісти Ананьївського районного центру зайнятості запросили на День відкритих дверей учнів 8 класу місцевої школи-ліцею . 
Школярів зустрічала начальник відділу надання соціальних послуг Людмила Рєзнікова, яка розповіла школярам про те, як служба зайнятості допомагає громадянам у пошуку роботи, ознайомила із призначенням функціональних секторів центру зайнятості та запропонувала  учням розглянули стенди з вакансіями, за допомогою тач-скрінів пошукати вакансії за різними професіями та спеціальностями. Також звернула увагу школярів на теки з описами професій, інформацією про навчальні заклади області. Всі разомпереглянули паспорти підприємств району та міста, на яких можна влаштуватись на роботу по закінченню навчання.
У другій частині екскурсії спеціаліст з профорієнтації Наталія Литвинова провела профорієнтаційний урок «Формула вибору професії», де розповіла школярам про основні правила вибору професії, про помилки, які найчастіше виникають під час професійного самовизначення, про необхідність пов’язувати свої професійні мрії та бажання з реальними можливостями працевлаштування, обирати навчальний заклад, профіль якого відповідає обраній спеціальності та гарантує отримання якісної освіти. Учням дуже сподобався даний захід, вони активно брали участь в інтерактивному занятті, де показали свою обізнаність у світі професій. Наприкінці уроку учні пройшли профдіагностичне тестування за опитувальником професійної спрямованості Е. Клімова та Д.Голланда і одержали буклети державної служби зайнятості з порадами та рекомендаціями щодо вибору професії.
Проведений захід – це допомога школярам у виборі професійного майбутнього, можливість отримати максимальну кількість інформації, яка зараз їм вкрай необхідна.