Днями свої двері для всіх бажаючих відкрило Ізмаїльське вище професійне училище Державного університету інфраструктури та технологій (колишній ВПУ № 9), куди були запрошені і представники Ізмаїльського міськрайоного центру зайнятості.
День відкритих дверей – це завжди можливість познайомитись з історією училища, викладацьким колективом, відділеннями та професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою закладу. І як би не змінювалася назва установи, вона багато десятиріч є популярним навчальними закладом Придунав’я. Саме тому на захід завітали випускники шкіл м. Ізмаїл та Ізмаїльського району разом з батьками, а також Кілійського, Татарбунарського, Болградського районів. Під час екскурсій всі запрошені мали можливість наочно ознайомитись з процесом навчання та практичним застосуванням набутих знань. Так, Димаренко Ольга, випускниця ЗОШ № 6 м. Ізмаїла прагне отримати професію кухаря, а її подруга Здравкова Тетяна зацікавилась перспективами зайнятості за професією адміністратор.
Представник Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Ірина Таран знайомила учасників заходу з інформацією щодо послуг служби зайнятості. Адже, отримавши професію, людина прагне працевлаштуватися з гідною заробітною платнею. Присутні мали можливість ознайомитись з інформаційними буклетами, можливостями отримати інформацію про неформальне навчання, батьки також мали можливість ознайомитись з інформацією про навчання за ваучером. Випускники отримали поради щодо вибору навчального закладу, майбутньої спеціальності або професії, ознайомились з сайтом Ізмаїльського МРЦЗ та Одеської обласної служби зайнятості. Також присутній молоді та їх батькам була запропонована інформація щодо Одеського центру професійно-технічної освіти, а саме: можливостей, які він надає та професій, за якими проводиться навчання. Адже юнаки та дівчата, які з будь-яких причин не зможуть вступити до вищих та професійних навчальних закладів, не повинні залишитися без актуальної на ринку праці професії, та, відповідно, і гарантованого місця роботи.