Щоб не пропустити «свою» вакансію - краще вибирати з декількох пропозицій, ніж йти куди візьмуть. Підключайте всі можливості.

Служба зайнятості

Там завжди є вакансії для тих, хто в пошуку. Ставайте на облік і отримуйте відповідні пропозиції. Знайти роботу можна і на сайті служби зайнятості.

Сайти пошуку роботи

Це саме «рибне» місце. Додайте своє резюме, щоб роботодавці самі вас знаходили, шукайте вакансії і обов'язково підпишіться на розсилку вакансій по потрібному вам запиту.

Мобільні додатки

Якщо вам простіше шукати роботу зі смартфона, скачайте спеціальні мобільні додатки. Це набагато зручніше і швидше, і вам не доведеться шукати сайт серед вкладок в браузері. Зараз додатки є у більшості сервісів пошуку роботи.

Знайомі

Досить дієвий варіант. Дізнавайтеся у друзів і знайомих, не шукають чи в їхніх компаніях нових людей. Можливо, саме це ваш шанс влаштуватися на потрібну посаду.

Сайти компаній

Знаєте, в якій компанії хочете працювати? Заходьте на її сайт в розділ «Про нас» або «Кар'єра / Вакансії», зазвичай там розміщують пропозиції про роботу.

Соціальні мережі

За запитом «робота» можна знайти групи з вакансіями. А ще можна закликати силу Facebook і написати на своїй сторінці «крик про допомогу», що ви в пошуках. Знайомі побачать вашу запис, і сарафанне радіо зробить свою справу.

Газети

У газетах з оголошеннями про роботу публікують масу вакансій. Найчастіше - для робітничих спеціальностей. Але можна знайти пропозиції і для офісних працівників.