Цифрові технології стають невід’ємною частиною повсякденного життя, все більше інтегруючись у наш побут та потребують від нас певного рівня цифрових навичок. А для безробітних, які прагнуть опанувати нові знання та розвивати власні компетенції, Одеський міський центр зайнятості розпочинає цикл семінарів з цифрової грамотності.

«У зв'язку із розширенням доступу клієнтів служби зайнятості до безкоштовних цифрових послуг, на сьогоднішній день відчувається велика потреба підвищення комп'ютерної грамотності та отримання знань щодо новітніх цифрових технологій», - так розпочала онлайн-захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Олена Завадська. Вона відокремила питання, які найчастіше виникають у шукачів роботи – які є сайти з пошуку роботи, як цим користуватися, що таке конвертація та як убезпечити себе в інтернеті. Під час заходу, учасники отримали поради щодо використання для пошуку роботи корисних інтернет-ресурсів, дізналися про сучасні тенденції та інструменти.

Також, Олена презентувала офіційний сайт державної служби зайнятості, та електронні сервіси, завдяки яким можна не тільки здійснювати пошук вакансій, а й пройти тестування, написати резюме. «На порталі державної служби зайнятості створено низку зручних електронних сервісів, якими можна скористатися, не виходячи з дому. У вільному доступі оперативна база вакансій, а також, база резюме шукачів роботи. Роботодавці та безробітні можуть створити електронні кабінети», - розповіла фахівець. Цифрові навички робітників цінують роботодавці.  Дані вакансій демонструють, що навички роботи з комп’ютером – у топі вимог роботодавців та додають плюсів до працевлаштування.

Отже, цифрові навички стають надійним помічником та  супутником в житті людини, її роботі та побуті. А опанування ними – особистий вибір кожного для підвищення власної успішності і комфорту.