12 жовтня 2021 року, у Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості пройшов цільовий тренінг. В чому його незвичайність? Допомогти нашим випускницям-фармацевтам в працевлаштуванні на перше робоче місце – ось його мета. Для участі було залучено провізора, завідуючу аптекою, яка  недавно стала на облік в центр зайнятості через закриття аптеки.

Її участь у тренінгу  була цінною і авторитетною для молоді. Вона надала поради  молодим спеціалістам,  як вразити та сподобатись роботодавцю, якими якостями повинен володіти претендент.

Спеціаліст-рекрутер Ольга Суворова розповіла, чому роботодавець відмовляє.  І це не низький рівень професіоналізму, відсутність досвіду, до нього може  навіть не дійти. До речі, більшість роботодавців готові навчати персонал з нуля, якщо мова не йде про кадри, на підготовку яких будуть потрібні десятки років (ювелір, лікар, адвокат, художник, музикант). Для того, щоб оцінити професіоналізм кандидатури, повинно виникнути бажання з ним співпрацювати.

Ось чому так важливо перше враження при співбесіді. Що може бути «перешкодою», причиною для відмови у працевлаштуванні? Чому самооцінка так важлива для впевненості та є мірилом успіху.

Ці моменти розбиралися на тренінгу. Для закріплення була проведена ділова гра «Прийом на роботу». Претендентам було вдвічі цікавіше потренуватися в умовах, наближених до «реальних», побачити промахи і недоліки з боку, провести роботу над помилками і зробити висновки.

Якщо ви рухаєтеся до мети, і щасливі вже цим рухом, значить ця мета - ваша і ви обов'язково прийдете в своє Смарагдове місто. І вам не потрібен ніякий чарівник. Для цього треба працювати, діяти і ще раз діяти. Вивчати себе, знайомитись з собою,  займатися самовдосконаленням, спостерігати, пробувати, виробляти нові звички. Ви шукаєте роботу? Тоді вам треба знайти себе.