Формування у молодих людей мотивації до вибору робітничих професій – є важливим чинником запобігання зростання безробіття серед молоді, так 29 березня 2018 року фахівці Ананьївського районного центру зайнятості долучились до профорієнтаційних заходів Ананьївської школи - інтернат щодо організації для старшокласників професіографічної екскурсії.
Традиційна поїздка до жеребківських нацгвардійців у день їх професійного свята була цікавою і насиченою. Вихованці школи разом із заступником з виховної роботи Т.Г.Жмиховою, шкільним психологом О.П.Климчуком та художнім керівником Ю.В.Калінічук завітали до військового містечка з гарним концертом та щирими вітаннями військовим. Молоді бійці та їх командири були в захваті від виступів школярів та символічних подарунків-оберегів, зроблених під керівництвом Т.Г.Жмихової.
На чолі з підполковником О.А.Євтушенко та заступником командира батальйону оперативного призначення з озброєння і техніки майором Є.І.Глєбовим гвардійці ознайомили дітей з безпечним поводженням зі стрілецькою зброєю та зробили їм невеличку подорож верхи на БТРі. Не забули солдати почастувати учнів і смачним обідом у солдатській столові.
Підполковником О.А.Євтушенко разом з вчителем предмету «Захист Вітчизни» О.П.Климчуком та фахівцями центру зайнятості було проведено велику профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу. Хлопців дуже зацікавила розповідь підполковника про навчання в Харківській академії Національної гвардії України та про службу за контрактом.
Безперечно, подібні візити дуже корисні. Гвардійці годину-другу можуть відпочити від важких армійських буднів, а діти із захопленням спілкуються зі справжніми командирами та вивчають військове обладнання.