В рамках проекту «Моє майбутнє в моїй громаді»  спеціалістом Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Власюк Тетяною в НВК " Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - гімназія"  був проведений профорієнтаційний урок для учнів 9 класу. 
Фахівець з профорієнтації  підкреслила важливість грамотного підходу до вибору професії, розповіла школярам про формулу «Хочу. Можу. Треба», ознайомила з затребуваними професіями міста та регіону, проінформувала про послуги служби зайнятості, зокрема, про роботу оновленого сайту Державної служби зайнятості, де всі бажаючі можуть пройти тестування на визначення професійної спрямованості та інших якостей.
Профконсультант зауважила, що сучасний ринок праці дуже мінливій, тож потребує від працівників розвитку додаткових навичок, опанування іноземних мов. Кожний учень отримав роздаткові інформаційні матеріали з цієї теми. В ході уроку діти пройшли тестування за допомогою тесту  «Хто ти  художник чи мислитель» та визначили свої професійні схильності.
Наприкінці заходу, школярі отримали запрошення скористатися індивідуальними профконсультаційними послугами спеціалістів центру зайнятості.