Вебінар "Як написати резюме в умовах карантину" в дистанційному режимі, за допомогою платформи Zoom, для 7 безробітних громадян провела 19 травня 2020 року С.Анчеєва, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районної філії.

Ринок праці змінюється щодня. Ще пару місяців назад безробітному було достатньо розмістити резюме на сайті з пошуку роботи, і через декілька днів у нього були позитивні відгуки від роботодавця. Сьогодні, в умовах, коли один бізнес «закрився», а інший пішов «у відпустку» на невизначений час, число вакансій зменшилось, а кількість пошукачів роботи – зросло. Тож, скористайтеся нашими порадами!

НАПИШІТЬ АБО ОБНОВІТЬ ВАШІ РЕЗЮМЕ!

Карантин – це саме той період, коли є вільний час зайнятися саме цим. Сідайте за комп’ютер і згадуйте свої досягнення, навички та вміння. Додайте до свого резюме нову інформацію, обновіть фото (при необхідності) тощо.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ НАПРЯМУ ДО РОБОТОДАВЦІВ!

Визначіться, де Ви б хотіли працювати і «гугліть» підприємства, установи, організації, фірми, компанії, заходьте на їх сайт, шукайте розділ «Кар’єра», «Вакансії» і відправляйте своє резюме за вказаною там електронною адресою.

ПРИТРИМАЙТЕ СВОЇ АМБІЦІЇ

Важливо розуміти та адекватно співставляти свої «зарплатні» амбіції з пропозиціями на ринку праці. Сьогодні, в умовах карантину, всім необхідно «стати на ноги», щоб надати працівникові гідну заробітну платню.