Наразі, інформатизація суспільства пронизує не тільки бізнес, державу, безпосередньо виробництво й сферу послуг, але й побут, і стиль життя, і багато в чому змінює цінності людей. Саме тому, Одеський міський центр зайнятості організував для старшокласників шкіл міста Одеси онлайн презентацію  навчального закладу  Державний університет інтелектуальних технологій та зв’язку. Фахівець ОМЦЗ Діана Мельниченко ознайомила учнів з послугами служби зайнятості для молоді, інформувала про можливість отримання професії в Одеському центрі професійно-технічної освіти, запросила відвідати центр зайнятості для проходження тестування. А сьогодні, скористатися можливістю зробити вибір на користь професій інженерної спрямованості затребуваних на ринку праці.

Представники Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку ознайомили учнів 9 – 11 класів зі спеціальностями університету. Серед яких: Інженерія програмного забезпечення, Комп’ютерні науки, Кібербезпека, Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології, Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка,  Телекомунікації та радіотехніка, Освітні, педагогічні науки, Мікро- та наносистемна техніка,  Електроніка, Транспортні технології, Економіка, Соціологія, Журналістика та Менеджмент.

Викладачі університету інформували школярів про умови вступу, перспективи навчання та про високий рівень підготовки спеціалістів. Розповіли про навчання  за «дуальною освітою» – навчатися та одночасно працювати, в передових компаніях,  про навчання в групах «Технічної еліти» виключно англійською, про можливість академічної мобільності студентів в інших європейських навчальних закладах за спеціальністю навчання, про навчання за програмою «Подвійні дипломи» (Німеччина, Болгарія) з метою отримання двох дипломів одночасно, а також, крім перспективної і престижної спеціальності, про можливість отримати також і військову освіту!

Під час презентації у учнів виникло багато запитань з приводу умов вступу до університету та участі студентів у наукових дослідженнях і стартапах під час навчання, про можливість навчатись з частковою зайнятістю та за дуальною формою навчання. А також, молодь зацікавила інформація про студентське самоврядування, профспілку студентів, спортивне життя університету та студентський клуб, який залучає талановиту студентську молодь до культурного життя, зміцнює творчі і дружні зв'язки з студентами інших закладів вищої освіти.