Успішність — одна з найбільш бажаних і проголошуваних цінностей у будь-якому суспільстві. Стати успішним для багатьох є першочерговим завданням. І це нормально, тому що кожен хоче себе реалізувати.

 Яскравим прикладом успішної самореалізації є історія Шевченка Максима Олексійовича. У лютому 2014 року Максим звернувся у пошуках роботи до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Відвідуючи семінари, заходи, він дізнався про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

 В Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Максим  пройшов курси основ організації підприємницької діяльності,  де отримав початкові навики управління власним бізнесом, склав та захистив бізнес-план. В березні 2014 року Максим отримав одноразову допомогу та відкрив підприємницьку діяльність «Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах»

Організувати підприємство по торгівлі продуктами харчування Максиму допомагала його дружина Ірина. Було безліч проблем і перешкод при організації бізнесу, але вони  не зупинятися, а рухалися вперед: розбиралися в тонкощах торгового процесу, вивчали попит покупців, компетентно та професіонально працювали з постачальниками. Неймовірна працездатність та спільна праця допомогли їм досягли успіху. На даний час підприємство успішно працює і розвивається, збільшуються об’єми реалізації та асортимент товарів.