З 22 по 29 вересня в форматі проведення декади профорієнтації “Будуй кар`єру разом зі службою зайнятості” для учнів Окнянського району проводилися різноманітні профорієнтацій заходи, які спрямовані на допомогу у самовизначенні з майбутньою професією.

Випускників  Окнянського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступ. орієнтували на службу в Державній прикордонній службі України,  начальник відділення комплектування Подільського прикордонного загону Дацюк Олександр Петрович ознайомив   з особливостями та перевагами служби,  зазначив, що Державна прикордонна служба України є правоохоронним органом спеціального призначення з дуже розширеною структурою, в якій працюють люди з великим спектром спеціальностей та професій - це водії автотранспортних засобів, психологи, юрисконсульти, водолази, ветеринари, кухарі, експерти, бухгалтери, механіки, лікарі, лаборанти, інженери, кінологи, програмісти, моряки та багато інших.

Учні 9-11 класів   Ткаченківського, Новосамарського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Новосамарського, Чорнянсього ОЗЗСО І-ІІІ ступ. під час професіографічних екскурсій до 27 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС та відділу поліцейської діяльності №2  познайомилися з професіями рятувальника та поліцейського, дізналися про умови вступу до ВНЗ та про подальший розвиток професійної кар’єри за обраною професією.

По завершеню кожного заходу для більш детального визначення свої здібностей учням рекомендували скористатися інтернет-порталом ДСЗ http://profi.dcz.gov.ua/ “Моя професія — консультаційна мережа”.

В заходах прийняло участь 78 учнів — майбутній професіоналів своєї справи та 8 вчителів.