В рамках проведення декади профорієнтації «Будуй кар`єру разом зі службою зайнятості» 22 вересня 2021 року для учнів 11 класу Окнянського опорного закладу проведено профорієнтаційний захід - зустріч з начальником відділення комплектування Подільського прикордонного загону Дацюком Олександром Петровичем.

Олександр Петрович ознайомив присутніх з особливостями та перевагами служби,  зазначив, що Державна прикордонна служба України є правоохоронним органом спеціального призначення з дуже розширеною структурою, в якій працюють люди з великим спектром спеціальностей та професій - це водії автотранспортних засобів, психологи, юрисконсульти, водолази, ветеринари, кухарі, експерти, бухгалтери, механіки, лікарі, лаборанти, інженери, кінологи, програмісти, моряки та багато інших.

 Служба прикордонників дуже небезпечна, але почесна. Сучасний прикордонник — це еліта суспільства, “візитна картка” держави, він першим зустрічає і останнім проводжає людей що перетинають кордон. Від його моральних якостей, честі та гідності залежить враження про державну прикордонну службу, про державу, яку він представляє.

Учні переглянули відеопрезентацію Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького у місті Хмельницький.

Фахівець з профорієнтації Шевельова Валентина Миколаївна звернула  увагу майбутніх випускників на важливість правильного вибору майбутньої професії та надала інформацію про актуальні на ринку праці професії та спеціальності.

Всі учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування. Діти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.