Фахівці Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості продовжують активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо нових компенсаційних програм від служби зайнятості та  активних програм сприяння зайнятості.

На семінарі детально обговорили питання отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО; на сплату ЄВ за працевлаштування безробітних, які мають додаткові гарантії та перебувають у статусі понад 1 місяць; на оплату праці (50%) за працевлаштування окремих категорій безробітних, які перебувають на обліку понад 1 місяць; навчання за рахунок ваучера; роботу в Одеській області Кваліфікаційного центру з підтвердження/присвоєння кваліфікації за професією « Електрогазозварник» тощо.

За традицією, на семінарі були присутні головний державний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Олександр Михайловський та заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів № 1 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного Управління Пенсійного фонду України в Одеській області Лариса Марунченко.

Олександр Михайловський та Лариса Марунченко звернули увагу присутніх на те, що на сьогоднішній день Держпраці об’єднується з іншими органами для активізації роботи, спрямованої на подолання явища незадекларованої праці. Окремо зупинилися на змінах в законодавстві в період воєнного стану.

У зв’язку з воєнними діями економіка нашої країни працює в надзвичайно складних умовах. Але держава, навіть під час війни, задля покращення ситуації на ринку праці, підвищення рівня зайнятості населення розширює програми підтримки роботодавців. З початку 2023 року  прийнято чотири рішення щодо надання роботодавцям Білгород-Дністровщини компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування чотирьох ВПО.