оп
05.12.2018 | 16:41

Любашівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  організовала прес - тур до ТОВ «АГРОТОРГ ЛТД».

Підприємство розпочало свою роботу в травні 2018 року. Завод тільки набирає впевнених обертів, але вже зарекомендував себе як виробник якісної продукції,  яка має попит у населення. Попри своє коротке існування, завод вже став надійним соціальним партнером служби зайнятості.

Усі працівники, що працюють на підприємстві - офіційно оформлені та мають повний пакет соціальних гарантій. До речі, підбір більшості працівників здійснювали фахівці Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.

На захід були запрошені безробітні, зацікавлені у працевлаштуванні на підприємство, а також представники місцевих ЗМІ. Так, участь у прес-турі приймав кореспондент районної газети «Хлібороб»,  який мав змогу побачити процес виробництва очно та ознайомитись з умовами праці. Представники заводу провели детальну екскурсію підприємством та охоче ділились своїми планами на подальше.  

Любашівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості продовжуватиме і на далі тісно співпрацювати з ТОВ «АГРОТОРГ ЛТД».