12.08.2019 | 13:35

«Мрію знову повернутися у професію після довготривалої перерви та працювати бухгалтером», - з такими словами звернулася до Одеського міського центру зайнятості Людмила П. - безробітна, яка певний час доглядала за інвалідом I групи та вимушена була залишити улюблену справу. Коли у Людмили Володимирівни з’явилася можливість повернутися до роботи - самостійні спроби працевлаштуватися, на жаль, не увінчувалися успіхом. Переважна більшість роботодавців, порушуючи принципи рівності прав та можливостей претендентів на вакантні місця, відмовляли їй у працевлаштуванні, мотивуючи це передпенсійним віком.

Тож, з метою якнайшвидшого пошуку підходящої роботи фінансового напрямку, Людмила П. восени звернулася за допомогою до Одеського міського центру зайнятості. Під час перебування на обліку, за результатами проведеної консультації з профільними спеціалістами, де були визначені її пріоритети та можливі обмеження, зокрема за методикою дослідження професійних схильностей, безробітній була рекомендована професія «Касир (у банку)». Відповідно, жінці було запропоновано пройти безкоштовне навчання у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Паралельно, Людмила П. активно шукала роботу, відвідувала ярмарки вакансій. На одній з яких мала змогу поспілкуватися з представником АТ «Ощадбанк» та була запрошена на індивідуальну співбесіду. І, після отримання свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «Касир (у банку)» відразу працевлаштувалася на відповідну посаду в АТ «Ощадбанк».

Наразі Людмила П. пишається своїми досягненнями. Вона задоволена успішним перенавчанням, що дало змогу працевлаштуватися на стабільну і цікаву роботу. Жінка наголошує на тому, що не потрібно остерігатися змін, адже вчитися й вдосконалюватися ніколи не пізно.