02.04.2024 | 15:41

 Якщо ви смачно готуєте каву, випікаєте печиво та мрієте розпочати або розширити власну справу, однак бракує коштів, – вихід є!

В Україні з липня 2022 року діє урядова програма «Власна справа». Вам необхідно скласти бізнес-план та відправити його разом із заявкою на розгляд через портал «Дія» та очікувати на результат.

Цією програмою скористався Олексій, підприємець з 10-літнім стажем. Завдяки підтримці від держави у вигляді мікрогранту Олексій здійснив свою мрію, відкривши власну кав’ярню «Ностальгія» у місті Одеса.

Олексій вже мав досвід, він неодноразово розробляв бізнес-плани та реалізував бізнес у теорії, отримуючи високі оцінки від фахівців у своїй галузі. Крім того, брав участь у тренінгах і курсах з приготування кави та відкриття кав'ярні, де детально вивчав ключові аспекти кавового бізнесу.

На грантові кошти підприємець закупив кавову машину, холодильне обладнання, кондитерську вітрину, каву та всі необхідні товари і продукти. Він також створив два робочих місця та працевлаштував двох барист.
«Я вдячний працівникам центру зайнятості, які допомагали на всіх етапах, тож весь процес отримання гранту пройшов легко і позитивно», - зазначив Олексій.

Нагадуємо, що за державною програмою «єРобота» бажаючі можуть отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план і надіслати заявку через портал «Дія» https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

За консультацією звертайтесь до найближчого центру зайнятості за місцем перебування, в наш Телеграм-канал підтримки https://t.me/pidtrOd або на «гарячу лінію» Одеського обласного центру зайнятості: +38 (097) 037 00 96.