14.05.2019 | 11:46

У Великомихайлівській  районній філії Одеського обласного центру зайнятості, де кількість вільних робочих місць для працевлаштування обмежена, підприємництво може стати одним із засобів гідної зайнятості. Фахівці районній філії проводять активну роботу задля підтримки підприємницьких ініціатив безробітних. Всі охочі активно залучаються до участі в семінарах з підприємницької діяльності. Головна мета цих заходів - надання загальної інформації про можливість відкриття власної справи, її переваги та складності. Також, безробітні громадяни отримують індивідуальні профконсультації щодо вибору професійного напрямку підприємництва, проходять професійне навчання, захищають обраний бізнес-план.

Днями, у Великомихайлівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбулося перше у цьому році засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Так, Валерій Іванов працював інженером - електриком в акціонерному товаристві «Одесаобленерго» та за рядом певних обставин звільнився, залишився без роботи, тому звернувся до Великомихайлівської районної філії за сприянням у працевлаштуванні. Після відвідування семінарів з орієнтації на підприємницьку діяльність, рекомендацій особистого консультанта, він вирішив започаткувати власну справу, не зважаючи на те, що має 3 групу інвалідності. На засіданні комісії щодо одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності він представив бізнес-план на тему «Сільськогосподарське виробництво та продаж його продукції», та отримав позитивне рішення.

Отже, якщо ви втратили роботу і не в змозі працевлаштуватися, не впадайте у відчай. Вихід є завжди і фахівці служби зайнятості проконсультують та підтримають  вас.