08.02.2024 | 13:04

Подружжя Шигаріних давно мали сімейну стратегію – започаткувати власний лікувальний стоматологічний бізнес.

В 2021 році підприємець-стоматолог Іван Шигарін придбав перше приміщення для стоматології в місті Чорноморськ та розпочав активно втілювати свою мрію в життя.

Сьогодні їх клініка «Dr.Dental» розширилась завдяки отриманому мікрогранту за програмою «Власна справа» і вже відкрила свої двері для пацієнтів нова лікувальна установа.

 «Як власник стоматологічної клініки я прагну активно розвивати свій бізнес та розширювати сучасний спектр надання лікувальних послуг. Тож зацікавився отриманням гранту від держави та не міг повірити в те, що вдалося успішно захистити свій бізнес-план. Я отримав саме ту суму гранту, яка допомогла придбати два облаштованих лікувальних місця для наших пацієнтів та надав роботу двом медичним працівникам», – розповідає Іван Шигарін.  

Якщо маєте ідею для бізнесу або хочете розвивати вже наявний –подавайте заявку на мікрогрант на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

За консультацією звертайтесь до найближчого центру зайнятості за місцем перебування, в наш Телеграм-канал підтримки https://t.me/pidtrOd або на «гарячу лінію» Одеського обласного центру зайнятості: +38 (097) 037 00 96.