27.07.2016 | 15:31

З метою поглиблення співпраці між підприємствами і службою зайнятості, 27 липня в Одеському міському центрі зайнятості пройшов ярмарок вакансій, який сконцентрував представників 35 підприємств міста, зацікавлених в професійних кадрах, та шукачів роботи. Роботодавці представили вакансії галузей медицини, промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, громадського харчування, освіти та інших сфер.

З вітальним словом до учасників ярмарку звернувся в.о. директора Одеського міського центру зайнятості Андрій Яцеленко. Він висловив впевненість, що такі заходи служби зайнятості допоможуть роботодавцям підібрати кваліфікований персонал, а шукачам роботи, знайти роботу, яка відповідає їх запитам, та побажав всім плідного співробітництва.

Протягом січня – червня 2016 року було проведено 70 ярмарків вакансій, учасниками яких стали 396 роботодавців м. Одеси, які надали 3312 вакансій. Ярмарки відвідали 2639 осіб, що шукають роботу, з них 1165 осіб запрошені до співбесід для подальшого працевлаштування