28.11.2016 | 11:07

На Одещині стартував соціальний проект «Квиток до успіху» направлений на працевлаштування молоді та ознайомлення з найактуальнішими вакансіями. Першими долучилися до проекту фахівці Чорноморського міського центру зайнятості.

25 листопада 2016 року на території автобусного вокзалу міста Чорноморська відбувся ярмарок вакансій та послуг державної служби зайнятості. Вибір місця проведення заходу обумовлений тим, що саме перевезення – одна із основних послуг, якою користуються велика кількість людей. Захід проводився з метою найшвидшого укомплектування робочих місць на підприємствах та забезпечення зайнятістю молоді. Деякі роботодавці мали змогу презентувати діяльність свого підприємства, розповісти про перспективи його розвитку та представити інформацію про наявні вакансії, умови праці на підприємстві, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників.

Шукачі роботи отримали змогу ознайомитись з вакансіями, дізнатися про комплекс соціальних послуг служби зайнятості. Іногородні громадяни, які прибували в Чорноморськ, фахівці зустрічали на автовокзалі пропозиціями робочих місць. Звертаючись до громадян, які відвідали даний захід, фахівці центру зайнятості зазначили, що служба зайнятості завжди робить все можливе для того, щоб роботодавці та шукачі роботи могли зустрітися та плідно вирішити питання укомплектування вакансій. І саме на ярмарку вакансій є нагода організації такої зустрічі. Окрім цього, відвідувачі мають змогу дізнатися про можливості служби зайнятості та отримати відповіді на питання щодо перспектив працевлаштування в нашому регіоні.

Проведений ярмарок вакансій показав безперечну важливість розширення кола відвідувачів заходів, які організовує служба зайнятості, за рахунок проведення його в місцях великого скупчення людей.

У кожного шукача роботи була можливість отримати корисні поради з працевлаштування від найкомпетентніших спеціалістів, ознайомитися з вакансіями, а також поспілкуватися з роботодавцями.