05.11.2018 | 13:29

   3 листопада 2018 року у Одесі пройшов ярмарок кар’єри «PROFIT DAY».  «PROFIT DAY» - це всеукраїнський проект, який уже четвертий рік поспіль організовує  Міністерство молоді та спорту України. Цього року співорганізатором заходу стала  Державна служба зайнятості України, в особі Центру зайнятості Суворовського району м. Одеси.

Зазначений захід проводився, в першу чергу, для молоді.

Присутні роботодавці презентували шукачам діяльність своїх підприємств, а саме: ПАТ «Північтранс», ТОВ «Дистриб’ютер сервіс», ТОВ «Південна телекомунікаційна компанія», ТОВ «ЮГФУД», ТОВ «КТ Україна», БФ «Карітас», ПП «Протексис», медична компанія «Into-Sana», освітній центр «Антра», торговельна мережа «Копійка»,  магазини «Мадам Брокколи», «Кіт та пес», а також надали інформацію про наявні вакансії, умови праці, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників.

    Молоді спеціалісти безпосередньо поспілкувалися з потенційними роботодавцями, дізналися про вакансії на підприємствах та залишити своє резюме.

Значну увагу під час «PROFIT DAY» приділено питанню професійної орієнтації молоді. Центр зайнятості Суворовського району м. Одеси презентував всім учасникам можливість проходження  безкоштовного тестування на Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості.

Зустріч пройшла в позитивній і невимушеній атмосфері та дала свої результати.  Студенти та безробітні взяли участь у цікавих тренінгах, майстер-класах, отримали цікаву інформацію від керівників проекту, представників підприємств, а деякі учасники ярмарку – знайшли своїх роботодавців. В свою чергу, представники служби зайнятості отримали від присутніх подяки за співорганізацію заходу.