08.11.2019 | 09:31

7 листопада на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся масштабний ярмарок вакансій для студентської молоді до якого долучився Одеський міський центр зайнятості.

 Захід відвідало майже 1,5 тисячі студентів та випускників навчальних закладів Одеси. Вони мали прекрасну можливість ознайомитись з ринком праці не лише міста та регіону, а й усієї України, поспілкуватися з роботодавцями різної сфери діяльності та різної форми власності й отримати максимум інформації з перших вуст. Загалом на ярмарку вакансій було представлено майже 100 компаній, серед яких з презентацією виступили найбільші: ПАТ «Одескабель»,  ТОВ СП «Вітмарк –Україна», ПРАТ «Володимир-волинська птахофабрика»,  Філія «Переробний Комплекс «Вінницька птахофабрика», ТОВ  ПТК «Шабо»,  ДП «ГлобалМарін Сервіс», ТОВ «ТЕРА ФУД» Філія «Тульчинський Маслосирзавод», Туроператор «Алмаріс» та багато інших.

Крім того, програмою ярмарку було передбачено проведення роботодавцями бізнес-квестів, що допомогло продемонструвати потенціал і переваги своїх компаній, а студентам контурно зануритися у специфіку конкретної професії.

Під час заходу фахівці Одеського міського центру зайнятості презентували послуги державної служби зайнятості, ознайомили присутніх з основними елементами презентації і самопрезентації, провели для майже 70 молодих людей профдіагностичне тестування.