28.04.2017 | 11:26

27 квітня 2017 року, Балтським районним центром зайнятості, на території НВК «Пасіцелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Балтської міської ради Одеської області» розгорнулась профорієнтаційна та інформаційно-просвітницька робота серед шкільної молоді. У заході взяли участь 50 школярів.

Роз’яснювальна і кваліфікована профорієнтаційна робота служби зайнятості, завжди була актуальною, особливо у віддалених селах району, де учні сільських ЗОШ не завжди мають можливість отримати весь спектр послуг. На даний час, ця проблема вирішується Балтським районним центром зайнятості за допомогою виїзних заходів.

Під час заходу, Оксана Хміль, провідний фахівець Балтського районного центру зайнятості розповіла присутнім про послуги, що надаються службою зайнятості, а також щодо можливості навчання в Державному навчальному закладі «Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» по актуальним на ринку праці професіям. Ще для учнівської та сільської молоді була проведена профорієнтаційна робота, яка була направлена на правильний вибір професії, відповідно до своїх здібностей, інтересів, знань та бажань. Переглядали відеоролик про Одеський центр професійно-технічної освіти та анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування. Учні школи, також мали можливість ознайомитися з різноманітним світом професій, правилами вибору професій, навчальними закладами регіону та України.

Наприкінці профорієнтаційного заходу, директор школи, Валентина Мазур, подякувала та зазначила, що така виїзна акція Балтського районного центру зайнятості, популяризує робітничі професії, а також допомагає молоді у виборі місця майбутнього навчання, професійному самовизначенні.