13.05.2019 | 14:34

Одеська обласна служба зайнятості спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області проводить роботу з громадянами, які не мають джерел доходів для погашення заборгованості за рішенням судів, або якщо їх недостатньо. 

Робота направлена на сприяння зайнятості таких осіб, для подальшого погашення ними боргів, обмін інформацією щодо вакантних посад, здійснення взаємодії з місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами тощо.

Боржники мають можливість звернутись за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості. Їм будуть запропоновані наявні вакансії, можливість пройти професійне навчання, брати участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, консультаційні послуги тощо.

Для оперативного пошуку роботи інформацію про наявні вакансії України також можна отримати на офіційній веб-сторінці Одеського обласного центру зайнятості  ode.dcz.gov.ua або у державних виконавців державної виконавчої служби, які здійснюють примусове стягнення боргу.