31.05.2024 | 16:26

З 30 травня 2024 року в Одесі запрацював перший в регіоні офіс підтримки малого і мікробізнесу “Зроблено в Україні”, який був відкритий у рамках співпраці Уряду Японії, Програми розвитку ООН (UNDP) з Міністерством економіки України, Державною службою зайнятості та Одеським обласним центром зайнятості.

Діяльність офісу спрямована на комплексний підхід в інформуванні та консультуванні щодо урядових та регіональних програм розвитку підприємництва, підтримки мікро- та малого бізнесу.

Відкрила офіс Юлія Жовтяк, директор Державного центру зайнятості, разом з Микитою Коренєвим, директором Одеського обласного центру зайнятості, Максимом Бородою, керівником проєктів Програми розвитку ООН в Україні, Дмитром Радуловим, заступником голови Одеської обласної державної адміністрації, Павлом Вугельманом, заступником Одеського міського голови. У відкритті прийняли участь соціальні партнери, представники бізнесу, грантоотримувачі та інші гості.

Офіси «Зроблено в Україні» - це місце, куди підприємці можуть прийти та отримати важливу для себе інформацію:

- дізнатися більше про умови та зареєструватися для участі в державних і регіональних програмах підтримки

- пройти навчання з відкриття або розвитку власного бізнесу

- дізнатися, як подавати заявки на отримання грантів

- отримати кваліфіковану допомогу у взаємодії з державними органами, банками та іншими установами.

В рамках заходу проведений круглий стіл з представниками обласної та місцевої влади, бізнесу та соціальними партнерами, підприємцями, які вже скористалися державними програмами підтримки, де обговорили актуальні програми служби зайнятості.