16.04.2024 | 16:52

У Чорноморській громаді відбулось відкриття нового проекту  центру підтримки ВПО «Мрія» Благодійної організації «Україна. Південь. Воля.», яка опікується питаннями підтримки та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб.

Ірина Островська та керівник БО «Україна. Південь. Воля.»  Тарас Гриндак обговорили питання співпраці та подальшої роботи, послуги служби зайнятості які можуть бути корисними не тільки Благодійній організації, а й відвідувачам центру підтримки ВПО.

Домовились з   керівництвом БО «Україна. Південь. Воля.» про підготовку та проведення низки спільних семінарів для ВПО на тему: «Можливостей пошуку роботи, активних програм та ментального здоров’я».  

Такі заходи популяризують послуги центру зайнятості та мотивують дану категорію людей до соціалізації у Чорноморській міській громаді.      

На захід завітало понад 25 внутрішньо переміщених осіб, якім Наталя Іванова презентувала можливості служби зайнятості, електронні сервіси, активні програми та інформацію щодо  локального ринку праці.