19.01.2021 | 11:32

Однією з активних форм підтримки безробітних, які перебувають на обліку в Одеському міському центрі зайнятості, є  мотивування на розвиток малого бізнесу з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. А чи просто відкрити власну справу в сучасних реаліях "бізнес клімату"?

Яскравим прикладом успішної організації власної справи за сприяння служби зайнятості є історія підприємця Романа Дубовенка.

Залишившись без роботи, Роман звернувся до Одеського міського центру зайнятості. Зацікавившись можливістю відкриття власної справи та дотримуючись рекомендацій кар’єрного радника, він  відвідав інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?». Потім пройшов навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Основи підприємницької діяльності». Здобувши необхідні знання щодо ведення власної справи, Роман захистив бізнес-план на тему «Банний комплекс». Після отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю підприємець орендував приміщення та закупив необхідне обладнання для надання банних послуг,  націлених на VIP-сегмент в житловому масиві «Совіньон».

Наразі Роман – успішний підприємець, який за допомогою служби зайнятості зміг реалізувати свою мрію. Крім того, він сам тепер роботодавець – працевлаштував трьох найманих працівників. Всім, хто бажає відкрити власну справу, Роман радить повірити у себе. «У вас немає значимої бази для старту – не хвилюйтеся: у багатьох успішних людей теж її не було. Ті, кому сьогодні заздрять мільйони, переживали невдачі і банкрутства, періоди безробіття і безгрошів'я. Перш за все необхідно поставити чітку мету, якої хочеш досягти. А служба зайнятості допоможе в її реалізації».