26.05.2023 | 10:48

З метою забезпечення ефективної взаємодії між безробітними та роботодавцями на ринку праці, сприяння молоді у виборі професії, відбувся ярмарок вакансій.

Організатори заходу: Одеський обласний центр зайнятості, Одеська обласна державна (військова) адміністрація, Одеська районна державна адміністрація за підтримки Департаментів освіти та науки Одеської обласної та Одеської міської ради.

Учасники: Одеська філія Одеського обласного центру зайнятості, ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», Донецький та Херсонський обласні центри зайнятості, роботодавці, вищі та передвищі навчальні заклади.

1400 вакансій представили більше 70 роботодавців Одеської області. Також, до участі у ярмарку долучилися 10 громадських організацій та благодійних фондів.

Ярмарок відвідали понад 2000 осіб, серед яких: безробітні, шукачі роботи, мешканці міста Одеси та Одеського району, студентська молодь та понад 500 внутрішньо переміщених осіб.

35 вищих та передвищих навчальних закладів презентували навчання у своїх закладах, провели майстер-класи та надали бажаючим детальну інформацію про умови вступу та навчання.

Активну участь у ярмарку взяли понад 1000 учнів старших класів шкіл міста та Одеської області.

Інтерактивні презентації своїх професій та майстер-класи провели:

• Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України,

• Південне територіальне управління національної гвардії України,

• Управління патрульної поліції в Одеській області,

• Головне управління національної поліції в Одеській області,

• Управління поліції охорони в Одеській області,

• Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

В рамках ярмарку вакансій відбулися наступні заходи:

 профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему: «Я знайду роботу», під час якого було вручено 6 ваучерів на навчання;

 роз’яснювальна робота представників Державної служби з питань праці з роботодавцями з приводу зайнятості неповнолітніх в період літніх канікул та з питань легалізації праці;

 консультації щодо можливості отримання безоплатного ваучера на навчання, мікрогранту на створення або розвиток власної справи;

 консультації для роботодавців щодо можливості отримання фінансової підтримки за працевлаштування безробітних;

 презентація державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та екскурсія навчальним закладом для учнів;

 профдіагностичне тестування.

Громадська організація «Дорога додому» приділила особливу увагу діточкам, пригостила їх ласощами та подарувала повітряні кульки.

Учасники під час ярмарку отримали новий випуск газети «Працевлаштування», поділилися враженнями щодо чудової можливості вибрати вакансії відповідно до своїх інтересів, особисто зустрітися з потенційними роботодавцями , а також, отримати відповіді на важливі питання щодо працевлаштування.