23.03.2023 | 10:22

Ваучер на навчання – це документ, що дає право безкоштовно пройти навчання та підвищити свій професійний рівень за однією з професій та спеціальностей.

Вчитися ніколи не пізно і після 45 років - завжди акцентують на цьому увагу у Великомихайлівському відділі Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 Колишня клієнтка служби зайнятості Марина Шевченко, маючи вищу освіту і чималий професійний досвід, у березні  вирішила здобути нову  професію, отримавши ваучер на перепідготовку за робітничою професією «Швачка».

 Згодом, здобута  професія допоможе Марині Миколаївні знайти бажану роботу. Наразі, працівники Великомихайлівського відділу, бажають їй результативного навчання.