07.04.2021 | 07:57

З початку 2021 року Одеською обласною службою зайнятості ведеться активна робота щодо легалізації трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником.

6 квітня 2021 року в Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості організовано та проведено робочу зустріч з головним державним інспектором з питань оплати праці Головного управління Держпраці в Одеській області Русланом Перебийносюком, на якій розглянуто зазначене питання та шляхи подальшої співпраці в умовах карантинних обмежень.

Руслан Миколайович розповів про необхідність забезпечення соціальної захищеності працівників та акцентував увагу на безумовне дотримання законодавчих вимог у сфері трудового законодавства.

Директор філії Олена Мошу наголосила на важливості інформаційно – роз’яснювальної роботи серед роботодавців та найманих працівників.

У ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо проведення і в подальшому семінарів, круглих столів, інспекційних відвідувань юридичних осіб, які здійснюють діяльність на території району, та фізичних осіб – підприємців, що використовують найману працю.