14.02.2019 | 14:56

В Одеську область з робочим візитом прибув керівник Державної служби зайнятості (Центрального аппарату) Валерій Ярошенко.

14 лютого 2019 року Валерій Ярошенко та директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко відвідали Любашівську районну філію Одеського обласного центру зайнятості.

На прикладі філії вивчались практичні питання щодо застосування в роботі центрів зайнятості нових підходів та методів надання соціальних послуг шукачам роботи та роботодавцям.Вивчення роботи служби зайнятості на місцях сприяє кращому розумінню ситуації на локальних ринках праці та дає можливість удосконалити шляхи розвитку системи зайнятості“, - зазначив Валерій Ярошенко.

Директор Любашівської районної філії Михайло Панченко презентував основні напрямки роботи філії та розповів про співпрацю з роботодавцями і місцевими органами влади. Для обговорення питань зайнятості на зустріч були запрошені голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов та роботодавці району.

В ході зустрічі обговорювались питання зайнятості сільського населення, створення нових робочих місць, необхідності залучення інвестицій для розвитку району.

Валерій Ярошенко підкреслив, що робота служби зайнятості спрямована на співпрацю з роботодавцями, створення нових робочих місць, збільшення кількості вакансій, що сприяє зайнятості населення.

Завершилась зустріч спілкуванням з колективом філіїі та журналістами, яких цікавили питання зайнятості та стану ринку праці.