21.05.2024 | 10:04

18 та 19 травня 2024 року у місті Болград пройшов Міжнародний Бессарабський економічний форум, організатором якого стала Болградська міська рада.

Головним завданням Форуму було залучення основних вітчизняних та іноземних інвесторів, які готові забезпечити модернізацію та технологічне оновлення промисловості, організацію випуску конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках. Кожен бажаючий мав змогу прийняти участь у Форумі та презентувати свій проект на одній з 10 тематичних секцій (сільське господарство, туризм, енергетика, міжнародні та урядові грантові програми, інфраструктура та логістика, підприємництво, соціальні проекти, промисловість та індустріальні парки, екологія та ІТ- сфера).

В кожній секції були обговорені проблеми діяльності, шляхи їхнього вирішення та представлені успішні реалізовані проєкти передових компаній регіону й проєкти на перспективу.

Партнерами Бессарабського економічного форуму стали Одеська ОДА, Одеська обласна рада, Болградська РДА, Болградська районна рада, Агенція регіонального розвитку Одеської області, Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай», Акціонерний банк «Укргазбанк», Акціонерне товариство «Укрексімбанк», Поромний комплекс «Орлівка-Ісакча».

Послуги служби зайнятості на заході представляли фахівці Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості Лариса Лець, Тетяна Анецьких, Олена Кисса, Алла Адам та Наталя Курдоглова.