21.05.2020 | 15:57

Не дивлячись на карантинні обмеження та нестабільну ситуацію в сільському господарстві Татарбунарська районна філія Одеського обласного центру зайнятості докладає зусиль щодо забезпечення належної організації роботи в напрямку досягнення основних цілей та завдань служби зайнятості. 

З початку запровадження карантину до філії з метою отримання послуг звернулося понад 200 осіб.

При цьому, протягом квітня – травня поточного року були успішно працевлаштовані понад 100 шукачів роботи. Серед них виноградарі, підсобні робітники, водії, які знайшли роботу на одному із ринкоутворюючих підприємств району ПРАТ СП «Чорноморська перлина». Селянські фермерські господарства, хоча і потерпають від несприятливих погодних умов, забезпечили роботою трактористів – машиністів, агрономів, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

На території Татарбунарського району створені та діють дві об’єднані територіальні громади: Тузлівська та Лиманська. З початку поточного року до Тузлівської та Лиманської ОТГ працевлаштовані майже 20 робітників з благоустрою, прибиральників територій.

Досягнення мети роботи служби зайнятості знаходить своє відображення у тісній співпраці як з безробітними в напрямку надання фахівцями Татарбунарської районної філії шукачам роботи якісних послуг, так і з роботодавцями та соціальними партнерами.

Татарбунарська районна філія щиро бажає всім здоров’я та найскорішого повернення до звичного плину життя!