26.09.2023 | 12:00

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» заступник директора Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості Людмила Пальжок провела нестандартний тренінг для роботодавців та їх працівників з метою інформування про базові техніки самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Після напруженого робочого дня, коли в організмі вже «достатньо» негативу, саме час навчитися долати стрес. В неформальній обстановці, в стінах  Ізмаїльського Палацу спорту, зібралися представники роботодавців та працівників різних  підприємств та установ міста.     

Практичні вправи для заспокоєння дихання, знаходження точок опори, вправи на увагу та приборкання тривожності – це ті техніки, які допомогли присутнім миттєво повернути себе до дійсності, впоратись з подоланням напруги та негативу. Гумор, взаємна підтримка, захоплення, позитив – головне досягнення  цього заходу.

Постійні тригери в умовах воєнного стану, недосипання, перевтома, роздратованість, розгубленість, страх за близьких та багато інших факторів впливають на наше самопочуття, а тому і на нашу продуктивність на робочому місці. Тому так важливо допомогти собі, переключити розумове перенапруження на фізичне.

Психологи рекомендують «заземлитися» в таких випадках, перебувати у моменті, бути тут та зараз. Фізичні вправи – один зі засобів такого «заземлення».

Кожен подих наближає нас до перемоги над власним стресом!