30.07.2020 | 16:04

 Під такою назвою пройшла сьогодні  інформаційна кампанія для відвідувачів Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Виставка плакатів, книжок та буклетів стала відзнакою 30 липня - Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми.

Проблема є досить актуальною, адже багато наших співвітчизників здійснюють трудову діяльність у нашій країні та за її межами у статусі нелегальних працівників. Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає 10-12 мільярдів доларів.

Виконуючи всі умови адаптивного карантину, напередодні для безробітних були проведені 3 семінари «Ризики нелегальної трудової міграції». Метою проведення  заходів була інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та захисту інтересів українців, які шукають роботу за кордоном.

Фахівці філії акцентували увагу присутніх на тому, що нелегальна праця несе в собі найбільший ризик стати жертвою трудової експлуатації. І перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати, що втрачає людина, приймаючи рішення про трудову міграцію, а тим більше нелегальну? Офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту працівників.