08.02.2024 | 12:24

Улюблену справу обирають по-різному. В одних це виходить одразу, тобто людина розуміє і знає, чим хоче займатися.

Іншим потрібно значно більше часу, щоб усвідомити, чим займатися: провести декілька робочих днів на підприємстві, поспілкуватися з колегами, навчитися нового, показати свої професійні здібності.

Южненський відділ Одеської філії ООЦЗ пропонує роботодавцям і претендентам на посади скористатись можливістю стажування безпосередньо на підприємстві.

Так, за тісної співпраці ТОВ «ЛАКШМИ 8» зі службою зайнятості та після успішного стажування, вдалося працевлаштувати Тетяну Рабодзей на посаду продавця-консультанта.

Керівник закладу торгівлі Оксана Компанієц поділилася враженнями: «Сьогодні непросто знайти працівника, який відповідає вимогам сьогодення, специфіці закладу, особливостям сфери діяльності. Стажування дає можливість набути необхідні знання і приступити до роботи впевненими в своїх силах. Ну а для нас, керівників – це про впевненість в компетенції команди».

Якщо і ви шукаєте роботу, пропонуємо вам завітати до найближчого центру зайнятості, написати в Телеграм-канал Одеського обласного центру зайнятості: https://t.me/pidtrOd або зателефонувати на «гарячу лінію» +38 (066) 826 095 65.

Також для пошуку роботи пропонуємо вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості».Тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.