08.10.2019 | 15:17

8 жовтня 2019 року фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний захід з використанням мобільного центру до Маразліївської сільської ради. Цього разу, за бажаннями жителів села Широке, зустріч проходила в найвіддаленішому із сіл громади.

На зустріч завітали  працівники відділу поштового зв’язку, НВК,  селяни, які на даний час не мають постійної роботи та представники роботодавців, керівники фермерських господарств, фізичні особи – підприємці, які проводять свою діяльність на території села.

Спеціалісти центру зайнятості інформували учасників заходу про послуги, які надає державна служба зайнятості роботодавцям, безробітним, та іншим категоріям громадян. Відповідали на запитання щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення  виплати допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів.

Розповіли про можливість самостійної зайнятості та кроки й дії, які варто здійснити для започаткування власної справи. Акцентували особливу увагу на таку послугу як професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації незайнятого населення.

Із зацікавленістю присутні слухали інформацію про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру. Тимчасова зайнятість - послуга служби зайнятості, яка найбільш затребувана в сільських районах, де можливості мати постійне робоче місце обмежені. Участь населення у таких роботах підвищує мотивацію до праці, підтримує матеріально та мінімізує утриманські настрої.

Староста села Інна Браткевич та  усі присутні подякували фахівцям  центру зайнятості  за надану можливість отримати необхідну інформацію та професійні консультації.