13.10.2021 | 13:25

Робочий тиждень працівників Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, незважаючи на короткотерміновість, був насиченою.

Фахівцями постійно проводиться робота з клієнтами служби зайнятості щодо підбору працівників на вільні та новостворені робочі місця.  Так, протягом тижня директор філії Олена Кукішева прийняла участь у черговому засіданні комісії з питань погашення заборгованості та легалізації виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків та інших обов’язкових платежів під головуванням першого заступника голови Роздільнянської міської територіальної громади Ольги Босюк, за участю представників фінансового управління міськради, податкової та пенсійного фонду. 

Одним з нагальних питань, що стояло на порядку денному — легалізація трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками та несплата податків суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність на території Роздільнянської міської територіальної громади, до бюджету громади.

Відбулася зустріч директора філії з представниками Степанівської сільської ради Роздільнянського району, а саме: з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Тарнавською Н.І. та начальником відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Шевченко Л.В. Степанівської сільської ради. Були обговорені питання щодо навчання працівників закладів освіти громади на курсах, які призначені для підвищення кваліфікації спеціалістів, що здійснюють роботу з харчування дітей в закладах освіти за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти». В ході зустрічі була досягнена домовленість на навчання 25 спеціалістів Степанівської ОТГ в Одеському ЦПТО ДСЗ на курсах цільового призначення за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти» та укладено договір на навчання та запланована дата проведення навчання на курсах цільового призначенняза напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти» на 18 жовтня 2021 року.

На цьому тижні вирішується питання щодо  початку опалювального сезону на території наших громад  та проводиться робота щодо  направлення безробітних  за професією «оператор котельні».

Також були проведені профорієнтаційні заходи відповідно до запланованих заходів.