22.11.2022 | 10:39

«Будь-яка робота, якщо до неї відноситися серйозно, буде важкою. Але мені моя робота подобається» - каже Ганна, випускниця Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яка вже понад два роки працює в мережі «Профітролі» і має лише позитивні відгуки від клієнтів.

Ганна - правнучка відомого польського кондитера, можливо саме тому завжди мріяла стати профі у кондитерській справі.… Свого часу жінка випікала смачні вироби для своєї сім’ї, а коли діти підросли і з’явився час на власний розвиток, вирішила стати професійним кондитером. Коли обирала навчальний заклад, орієнтувалась на місцезнаходження та відгуки знайомих. А ще – дослухалась до поради фахівця служби зайнятості.

Ганна не помилилась з вибором навчального закладу. Адже в Одеському ЦПТО круті умови для навчання: сучасне обладнання, прекрасні педагоги і гарна база практики. Проходити виробничу практику у популярній в Одесі кондитерській «Профітролі» - безумовна вдача. Адже це - колектив висококласних кондитерів, який очолює Олена Валентинівна – професіонал своєї справи. Сьогодні Ганна вдячна Валентині Шулянській, викладачу Одеського ЦПТО, та Олені Хандожинській, завідуючій виробництвом кафе-кондитерської «Профітролі», за можливість реалізуватись у професії. А ще Ганна цінить підтримку родини: «Чоловік та діти сьогодні задоволені тому, що задоволена я, бо я займаюсь тим, чим мені подобається». Бажаємо Ганні успіху і пишаємось, що випускники Одеського ЦПТО успішно реалізуються в обраній професії.

Контакти: http://surl.li/dbzfu