08.11.2019 | 08:36

Завжди існувала і буде існувати проблема працевлаштування людей,  які не мають професії чи спеціальності. Коли людина не мала змоги за певних умов здобути освіту, в крайніх випадках її можна переконати щось змінити.

До Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості звернулася за працевлаштуванням Дрангой Олена Борисівна. Так, як в жінки не було освіти спеціалісти центру зайнятості запропонували її здобути, але Олена відмовилася, пояснивши, що в неї п’ятеро дітей і вона, як мати-одиначка, не в змозі їх залишити самих. Однак,  Олена з великим задоволенням погодилась працювати на громадських, потім на тимчасових роботах, оскільки для неї зароблені кошти мають велике значення , тим паче має двох студентів. Тривалий час вона працювала на тимчасових роботах в ПП «Комуна», на громадських роботах в Любашівській селищній раді , Новоселівській сільраді, але на  постійну роботу її не брали.Олена, виховуючи  сама п’ятьох дітей, не хотіла щоб вони повторили її долю…. «Навіть без освіти можливо працевлаштуватися, але дуже важко. Я не хочу щоб мої діти так страждали, тому я вже двох своїх дітей направила на навчання здобувати освіту та мати спеціальність», - каже Олена.

В кінці жовтня 2019року Любашівский районний відділ освіти подав вакансію доцентру зайнятості, щодо вакантної посади підсобного робітника в Новоселівський НВК ЗОШ I-II ступенів, де й проживає Олена.Фахівці центру зайнятості одразу  запропонували їй подану вакансії, а роботодавцю розповіли про працелюбність та відповідальністьОлени.

Яка радість була для Олени , коли вона почула , що її беруть на роботу,внеї навіть від щастя покотилася сльоза.

На даний час Олена Борисівна працює і дуже задоволена,  що має постійну роботу.

Тож бажаємо їй працювати та допомагати дітям в навчанні!